قوانین و مقررات

مشخصات هتل ها :
مسئولیت كلیه اطلاعات هتل ها که در سایت قرار دارد، مانند : قیمت،عوارض و حق سرویس،صبحانه،ترانسفر فرودگاهی و كلیه امكاناتی  كه در هر هتل ذکر  شده است به عهده هتل می باشد ، زیرا این اطلاعات از هتلها دریافت شده و بر روی سایت قرار گرفته است.

قوانین رزرو :

۱- مسافرین عزیز  پس از تایید رزرو در اسرع وقت وجه رزرو را واریز نموده،به ویژه در ایام پیک که ظرفیت هتل ها محدود می باشد، تاخیر در واریزی وجه می تواند سبب پر شدن اتاق و عدم نهایی شدن رزرو گردد.

۲- رزروهایی كه با تایید رزرواسیون،قطعی شده است با مسئولیت این مرکز نهایی گردیده اند ،لیكن در مواردی نادر احتمال،لغو رزرو تنها چند ساعت پس از انجام رزرو اینترنتی به علت هایی مانند  اشتباهات هتل،مشاهده خرابی و مشكلات در اتاق رزرو شده ، دلایل امنیتی در هتل بدلیل همزمانی رزرو با ورود افراد بلند پایه و یا اشتباهات كارمندان مركز و یا كارمندان رزرواسیون هتل وجود خواهد داشت ، كه در این موارد سعی می گردد هتل دیگری در همان زمان برای مسافر تهیه شده و یا در صورت عدم امكان ، وجه به مسافر بازگردد ، و در این موارد مسافر حق هیچگونه اعتراضی به این مركز را نخواهد داشت.

۳- استفاده از اتاق مشترک در اکثر هتلها برای هر ایرانی و فرد یا افرادی که تبعه کشور دیگری است امکان پذیر نمی باشد. در صورت داشتن اینگونه موارد، قبل از رزرو استعلام گردد، در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه رزرواسیون نخواهد بود.

قوانین کنسلی:

۱- رزروهای ایام پیک (نوروز ،تابستان،تعطیلات ،اعیاد،شهادت ائمه اطهار و...ایام پیک می باشد) به هیچ عنوان قابل کنسل شدن نمی باشد و مبلغی به مسافر برگشت داده نمی شود.

۲- مسافرین گرامی که پس از قطعی شدن رزرو  قصد کنسلی سفر را داشته باشند باید در اسرع وقت به اپراتور پشتیبان  اطلاع دهند .

۳-  رزرو هایی که مربوط به هتل های  گارانتی می باشند و هتل هایی که در قالب خدمات تور ارائه می گردد  کنسل نمی شود.

۴- مسئولیت نداشتن مدارک کامل هویت و زوجیت که قانونا موجب عدم پذیرش میهمان درهتل می شود به عهده میهمان می باشد.

۵- به دلیل عدم وجود قانون واحد جهت مبلغ کنسلی هتل ها،تعیین مبلغ کنسلی به عهده هتل بوده و رزرواسیون نقشی در تعیین میزان کنسلی ندارد .            

۶- مبلغی که باید به مسافر عودت داده شود به دلیل انجام مراحل حسابداری بین  ۵ تا۱۰روز از تاریخ اعلام کنسلی مسافر به حساب ایشان واریز می گردد. 

 مدارک شناسایی :
۱- ملاک شناسایی افراد کارت ملی و شناسنامه و ملاک احراز زوجیت تنها ذکر نام همسر در شناسنامه ها می باشد. در غیر اینصورت هتل از ورود مهمان جلوگیری و مطابق قانون کنسلی عمل می گردد.

۲- شرط استفاده از اتاق مشترک و یا سوئیت آپارتمان و یا اتاقهای کانکت، داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام می باشد و ارایه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت در زمان مراجعه به هتل الزامی است.

شرایط فورس ماژور :
در شرایط فورس ماژور از قبیل سیل،آتش سوزی،زلزله،جنگ،بسته شدن جاده ها و ... رزرواسیون  تعهد و مسئولیتی در مورد اسکان میهمانان محترم ندارد.

 

 

 

طراحی سایت و پشتیبانی با رایان پرتو
© 2007-2024 - Powered By Sharp Reservation System v3.1.9 , All Right Reserved.