در زمان رزرو هتل به چه مواردی توجه کنیم ؟

ارسال شده در: دسته‌بندی نشده | 0

یکی از اساسی ترین انتخاب های مسافران در زمان سفر ، رزرو هتل مناسب می باشد. همیشه قبل از شروع سفر اولین فکر هر فردی پیدا کردن مکانی برای اقامت می باشد .هتل مکان استراحت و بخش آرامش بخش سفر به حساب می آید و نیاز به شرایط ایده آل ، از نظر رفاه و  آسایش مسافران است. مفهوم شرایط ایده آل ، رزرو هتل های ۵ ستاره نمی باشد ، بلکه با در نظر گرفتن نکات مهم زمان رزرو هتل، مسافران می توانند در هتل ۳ ستاره با کیفیت، اقامت خاطره انگیزی  داشته باشند .

با بالا رفتن تعداد خریدهای اینترنتی ، کار رزرو هتل مانند بسیاری از خدمات دیگر سفر به سهولت انجام می گردد.افراد خیلی سریع می‌توانند با کامپیوتر یا موبایل ،هتل مناسبی را برای سفر رزرو نمایند. اما انتخاب هتل مشکل اساسی می باشد . انتخاب یک هتل در میان تعداد زیادی هتل به ویژه شهرهای بزرگ یا شهرهایی که مورد استقبال میهمانان می باشند.مانند تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز ، کیش  و …  کار آسانی نمی باشد. بر این اساس باید الگویی برای انتخاب و رزرو هتل عنوان شود. در ادامه مطلب به چند نکته که بر اساس آن ، افراد می‌توانند انتخاب بهتری داشته باشند بیان می شود. 

قیمت هتل 

قیمت یکی از گزینه های اساسی برای انتخاب هتل می باشد. افراد با توجه به قیمت ، گزینه های انتخاب‌ را محدود  و هتل را رزرو می نمایند. اما به این نکته باید توجه شود که تنها دلیل‌ برای انتخاب هتل ، قیمت نمی باشد . در بسیاری از موارد امکان دارد هتلی با قیمت پایین رزرو  شود ولی با توجه به هزینه‌های جانبی، مبلغ سفر بالاتر می شود. به عنوان مثال هتلی با قیمت مناسب دور از مرکز شهر ، هزینه رفت و آمد به مرکز شهر بالاتر می باشد. بر این اساس در مجموع هزینه بالایی به میهمان متحمل می شود.

تخفیف فصلی هتل

میهمانان با مراجعه به سایت های رزرو اینترنتی هتل ، مانند سامانه رزرواسیون اینترنتی پایاهتل می توانند از تخفیف های ویژه هتل آگاه و اقدام به رزرو هتل نمایند. این تخفیف های فصلی سفرهای مناسب تری را ازنظر قیمت برای افراد به ارمغان می آورند وافراد برای رفتن به سفر بیشتر تمایل پیدا می کنند. بنابراین ما پیشنهاد می کنیم قبل از رزرو هتل ، تخفیف های موجود در سایت پایا هتل را بررسی یا با کارشناسان فروش پایا هتل با پشتیبانی 24 ساعته تماس حاصل فرمایید.

مکان هتل 

امروزه مدت زمان بیشتر سفرها به دلیل فعالیت های کاری و کمبود فرصت افراد کاهش پیدا کرده است. به این دلیل افراد فرصت بیشتری برای تفریح نیاز دارند . در این شرایط یکی از بهترین گزینه ها این است که هتل‌ موقعیت مکانی مناسبی نسبت به جاذبه های گردشگری ، ایستگاه مترو،تاکسی ، اتوبوس داشته باشد. بر این اساس هنگام رزرو هتل ، موقعیت مکانی‌ هتل را میهمانان باید بررسی نمایند. در حال حاضر با وجود امکاناتی مانند گوگل‌مپ بررسی موقعیت مکانی آسان شده است.

قوانین هتل 

در زمان رزرو هتل افراد باید به قوانین هتل ، کنسلی هتل توجه نمایند . در بعضی از موارد تعدادی از هتل‌ها قیمت‌ بسیار پایینی را برای رزرو اتاق ها ارائه می‌دهند اما امکان دارد  جریمه بالای کنسلی برای رزرو هتل در نظر گرفته شده باشد. همچنین هتل ها قوانین خاصی را برای رفاه و آرامش میهمانان مد نظر دارند.  به عنوان مثال، عدم استفاده از سیگار در اتاقها ، منع ورود حیوانات به هتل و … از قوانین هتل ها می باشد.

خدمات هتل

بر اساس ستاره های هتل ، امکانات و خدمات هتل ها متفاوت می باشد . امکاناتی مانند مجموعه  آبی ، اسپا ، زمین تنیس ، اتاق بازی کودکان ، ارائه خدمات 24 ساعته و … در هتل های 5 ستاره و بعضی از امکانات ویژه در هتل های 4 ستاره وجود دارد. هتل هایی که ساده تر باشند وستاره های کمتری داشته باشند امکانات تفریحی کمتری را دارند. داشتن منظره رو به دریا یا پنجره به سمت فضای سبز نیز از مزیت های برخی از هتل های 5 یا 4 ستاره می باشد که میهمانان می توانند زمان خوشی را برای تماشای این مناظر سپری نمایند. بعضی از هتل های کیش یا شهرهای دیگر پنجره اتاق رو به دریا یا فضای سبز دارند. بنابراین افراد در زمان رزرو هتل ، امکانات و خدمات هتل را باید در نظر داشته باشند.

 


پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *